Kommunikation team

Mediakontakter

Sandra Proske

Head of Corporate Communications

+49 176 70036664
sandra.proske@f-secure.com
SandraProske

Rebecca Kiely

Senior PR Manager, EMEA & US

+44  7720 677032
rebecca.kiely@f-secure.com
Kiely7

Sanna Syrjäläinen

PR Manager, Nordics

+358 408349277
sanna.syrjalainen@f-secure.com
FSecure

Berk Kutsal

PR Manager, DACH

+49 89 787 4670
berk.kutsal@f-secure.com
fsecure_de

Amon Francoise Koutoua

PR Manager, France & Benelux

+33 6 43 62 98 12
amon.francoise.koutoua@f-secure.com
FSecureFrance

秦 和哉 (Kazuya HATA)

PR Manager, Japan

+81 3 4578 7745
japan-pr@f-secure.com
FSECUREBLOG

Analyst relations

Marjaana Virkkala

Director, Industry Analyst Relations and Events

+358 503576577
marjaana.virkkala@f-secure.com

Geoff Dorrington

Industry Analyst Relations Manager

+44 7384 212220
geoff.dorrington@f-secure.com

Press list

Beställ media information från F-Secure

Vi behandlar de personuppgifter som du delar med oss ​​i enlighet med vår integritetspolicy för företag.

Press arkiv

Per år

Bekanta dig med våra nyheter per år 

Per kategori

Bekanta dig med våra nyheter per kategori