Veebiseminar

Kuidas valida oma ettevõttele parimat Endpoint Detection and Response (EDR) lahendust

11. juuni 2020

1.00 PM – 2.00 PM EEST

Selleks, et saada tänasel infoturbeturbeohtude maastikul hakkama, vajavad turbemeeskonnad infosüsteemide head jälgitavust. Kui sealt saadav info on aga ilma kontekstita, koormab see teie meeskonna liigselt üle teavituste ja andmetega, mida nad peavad analüüsima.

Ideaalis EDR lahendus aitab teie meeskonda teavitades neid ainult olulistest sündmustest, et tagada küberrünnakute korral ülevaade ründe olemusest ja ulatusest.

Selles veebiseminaris käsitleme järgmiseid teemasid:

  • Ülevaade praegusest küberohtude maastikust
  • Mis on EDR lahendus ja miks seda vaja on?
  • Kust alustada küberrünnakute tuvastamise ja reageerimise võimekuse arendamisega?

Esinejad

Teemu Myllykangas
Lahenduste juht, F‑Secure Corporation

Teemu Myllykangas on igavene optimist, suur tehnoloogiahuviline ning ekspert rahvusvaheliste toodete ja tehnoloogiate juhtimises. Oma töös aitab Teemu ettevõtetel kasvada ja jagab ettevõtete kogemusi küberturvalisuse eesliinilt.

Teemu on varem töötanud ettevõtja, esineja ja ürituste korraldajana. Vabal ajal meeldib talle tegeleda investeerimise, kikkpoksi ja lavakunstiga.

Igor Zujev
Baltic Computer Systems

Igor Zujev on kogenud IT-turbe spetsialist ja tal on aastatepikkused kogemused ettevõtete abistamisel küberturvalisuse täiustamisel. Tal on ulatuslikud praktilised kogemused tõhusate nõrkuste haldamise protokollide rakendamises eri tööstusharudes.

Partnerlus

Baltic Computer Systems on Balti riikide juhtiv küberturbe lahenduste ja teenuste pakkuja ning neil on sadu rahulolevaid ärikliente. F-Secure on valinud selle ettevõtte oma peamiseks partneriks paremate nõrkuste haldamise praktikate edendamiseks kõrge riskiga tööstusharudes.

F‑Secure on Euroopa suurim küberturvalisusega tegelev ettevõtte. Meie portfell sisaldab tooteid ja teenuseid nii ohtude prognoosimiseks ja ennetamiseks kui ka tuvastamiseks ja reageerimiseks. Meil on üle 100 000 rahuloleva ärikliendi, sh pangad, lennufirmad ja rahvusvahelised suurettevõtted.